Balıkesir Bilinçaltı Temizliği, Yaşam Koçu, Nefes Koçu

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ

Bilinçaltımız neden önemli : 
Bilinçaltımızdaki negatif kayıtları neden pozitif olanlarla değiştirmeliyiz. Kısaca bundan bahsedelim:
Bilinçaltı inançların ve hafızanın saklandığı yerdir. Çoğu kez bilinçli zihnimizle istediğimizi değil, bilinçaltında neye inanmışsak veya neden korkuyorsak onu çekeriz hayatımıza. Buda demektir ki, hayatımızı bilinçli zihnimizden çok bilinçaltı zihnimiz yönlendiriyor. Bilinçaltı Anne karnından, 7 yaşına kadar herşeyi ama herşeyi kaydeder. Bir nevi kayıt cihazı olarak düşünebiliriz. Bilinçli aklın devrede olmadığı bebeklikten çocuk yaşa kadar olan evrede oluşan uyaranlar, kişinin inançları haline gelir. Bilinçaltı bütün bilgileri depolar. Bu bilgilerle insanın kişiliği davranışları ve inançları oluşur. Bilinçaltının hedefi kişiyi hayatta ve güvende tutmaktır. Küçükken boğulma tehlikesi geçiren bir çocuk sudan korkup denize girmekten kaçınacaktır. İnsanın toplam davranışı içinde Bilinç %5, Bilinçaltı %95’dir. Aslında bütün insanlar otomatik pilot gibidir. Düşünmeden yaptığımız herşey bilinçaltı tarafından yapılır. Araba kullanmak, yürümek gibi. Düşünmeden yaptığınız her an Bilinçaltı devrededir. Düşünerek yaptığınız her şey için Bilinç devrededir. Bilinçaltımıza kaydedilen bilgiler, her nasılsa; Bizim kişiliğimiz ve inançlarımız da öyle olacaktır. Örnegin küçük bir çocukken aile içinde, paranın zor kazanıldığına dair konuşmalar, söylemler bunu doğrulayan nitelikte maddi sıkıntılar yaşanmışsa, o kişinin Bilinçaltında oluşan inanç artık; Para zor kazanılır olur. Ve kişi bu inancını bilinçaltı düzeyde değiştirmediği müddetçe, parayı hep zor kazanacaktır. Bilinçli zihni ile “Hayır ben bu inancımı değiştirdim artık öyle inanmıyorum” dese de. Bu bilgi bilinçaltı düzeyde kayıtlı bir bilgi olduğu için, değişen hiçbir şey olmayacaktır. Bilinçaltımız; yaşamımızı, kararlarımızı, seçimlerimizi, gelirimizi, kişiliğimizi belirlediği gibi, iyi yada kötü, sağlıklı yada sağlıksız yaşamamızda da söz sahibidir. Bilinçaltı hakkında, özellikle son dönemlerde birçok kitap yazılmış ve hayatımızı ne denli etkilediği anlatılarak önemine dikkat çekilmiştir.
Değiştirmeye ihtiyaç duyduğu her konuda, hayatını yeniden şekillendirmek isteyen herkes, Bilinçaltını değiştirmelidir.
THETAHEALING: Yönlendirmeli meditasyon tekniğidir. Beyin frekansımızı  Teta frekansına getirip uygulanan bilinçaltı temizleme ve his yükleme meditasyon şeklinde uygulanır.
EFT: Psikolojik problemlerin üstesinden gelmek için ,kullanılan bu alternatif psikoterapi yöntemidir. Belirli bir travmatik anı üzerinde yoğunlaşmışken akupunktur noktalarına hafifçe vurarak vücudun enerji alanını düzenlemeyi amaçlar.
NLP: Beyin dil programlamasıdır. Kişilerin, olaylara ve hayata bakış açılarını değiştirmeyi çapalayan bir modellemedir.
HİPNOZ: Kişinin bilinçaltına dolaysız yoldan erişen bir tekniktir.Bilinçaltına açılan bir kapıdır. Hipnoz 2 çeşittir.
1. Klinik Hipnoz bunu sadece tıp fakültelerinde eğitim alan doktorlar tarafından uygulanabilir. 
2. Otohipnoz, bizim uyguladığımız hipnozdur. Bilincimizin açık olduğu haldir. Kendi kendine de uygulanabilir.

 Sağlıklı Mutlu Aile; Sağlıklı Mutlu Toplum demektir.

Destek verdiğimiz Koçluk Seansları dışında; uyguladığımız NLP, EFT, Thetahealing, Kuantum, Reiki gibi Bilinçaltı Temizleme Teknikleri ile danışanlarımıza hizmet vermekteyiz.

MELEK YAŞAM KOÇLUĞU MERKEZİMİZDE,

• Aile-ilişki konularında seanslar
• Nefes seansları
• Yaşamımızda karşımıza çıkan, bizi engelleyen maddi, manevi her konudaki tıkanıklıklarda, seans çalışmaları yapıyoruz.
• Bilinçaltımızdaki olumsuz, negatif tüm kayıtları silerek yeni ve pozitif olanlarla değiştiriyoruz.
• Yepyeni, mutlu, sağlıklı, bereketli bir yaşam imkansız değil. Bilinçaltı temizliği ile MÜMKÜN !
Balıkesir Bilinçaltı Temizliği, Yaşam Koçu, Nefes Koçu
Sosyal Medya Hesaplarımız :
Instagram
2022 @ Tüm hakları saklıdır.

Menü
WeCreativez WhatsApp Support
Yaşam Koçu Melek Kılıçarslan'a burdan sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now Button