Melek Yaşam Koçluğu Merkezimiz Neleri Kapsıyor ?
Hangi Çalışmalar Yapılıyor ? Sağlayacağı Katkılar Nelerdir ?

YAŞAM KOÇLUĞU ;

Ne demek, Ne iş yapar, tanımları ile başlayalım. Yaşam Koçluğu, bir kişiyi bir yerden bir yere taşımak ; diğer anlamı ile Yol Arkadaşlığı yapmaktır. Yaşam Koçları, maddi manevi hayata ilişkin her konuda Koçluk yaparak kişilerin nerede tıkandığını, neden tıkandığını bulmasına yardımcı olup, yaşamını istediği ve hayal ettiği şekilde düzenlemesine katkıda bulunur.

NEFES KOÇLUĞU; 

Bizler doğduğumuz andan 3 yaşına kadar Doğru Diyafram Nefesi alıyoruz. 3 yaşından sonra ise, yaşadığımız korkular, acılar, durumlar Nefesimizi tutmamıza az ve sığ nefes almamıza sebep olur. Yanlış ve yetersiz Nefes alarak Fiziksel rahatsızlıklar, Panik atak, Anksiyete gibi çeşitli psikolojik rahatsızlıkların yanısıra, Kaygı, Endişe, Öfke gibi duygu durumlarına maruz kalırız. 
Merkezimizde Nefes Seansları ile bu ve buna benzer yaşadığınız sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

AİLE İLİŞKİ KOÇLUĞU; 

Seanslarında da ikili ilişkilerde ve aile üyelerinin diğer fertleri ile, günlük hayatta yaşadığımız sorunlar, anlaşmazlıklar bazen içinden çıkılmaz bir hale gelebiliyor. Her ilişkinin kendine ait bir dinamiği vardır. Bu dinamik ise, karşılıklı iletişime dayalıdır.  Aile üyeleri ve ikili ilişkilerdeki sorunlar aşılamaz olduğunda yada süreklilik arz ettiğinde Aile İlişki Koçlarına ihtiyaç duyulur. Yapılan çeşitli seans ve uygulamalarla, sorunları çözmek, doğru iletişim, anlayış, sevgi, hoşgörü duygu dinamiklerini hayatınızda daha canlı tutmanızı sağlayarak yaşamınızı kaliteli ve sağlıklı hale getirmekteyiz.
Sağlıklı Mutlu Aile; Sağlıklı Mutlu Toplum demektir.
Destek verdiğimiz Koçluk Seansları dışında; uyguladığımız NLP, EFT, Thetahealing, Kuantum, Reiki gibi Bilinçaltı Temizleme Teknikleri ile danışanlarımıza hizmet vermekteyiz.
Bilinçaltımız neden önemli : 
Bilinçaltımızdaki negatif kayıtları neden pozitif olanlarla değiştirmeliyiz. Kısaca bundan bahsedelim:
Bilinçaltı inançların ve hafızanın saklandığı yerdir. Çoğu kez bilinçli zihnimizle istediğimizi değil, bilinçaltında neye inanmışsak veya neden korkuyorsak onu çekeriz hayatımıza. Buda demektir ki, hayatımızı bilinçli zihnimizden çok bilinçaltı zihnimiz yönlendiriyor. Bilinçaltı Anne karnından, 7 yaşına kadar herşeyi ama herşeyi kaydeder. Bir nevi kayıt cihazı olarak düşünebiliriz. Bilinçli aklın devrede olmadığı bebeklikten çocuk yaşa kadar olan evrede oluşan uyaranlar, kişinin inançları haline gelir. Bilinçaltı bütün bilgileri depolar. Bu bilgilerle insanın kişiliği davranışları ve inançları oluşur. Bilinçaltının hedefi kişiyi hayatta ve güvende tutmaktır. Küçükken boğulma tehlikesi geçiren bir çocuk sudan korkup denize girmekten kaçınacaktır. İnsanın toplam davranışı içinde Bilinç %5, Bilinçaltı %95’dir. Aslında bütün insanlar otomatik pilot gibidir. Düşünmeden yaptığımız herşey bilinçaltı tarafından yapılır. Araba kullanmak, yürümek gibi. Düşünmeden yaptığınız her an Bilinçaltı devrededir. Düşünerek yaptığınız her şey için Bilinç devrededir. Bilinçaltımıza kaydedilen bilgiler, her nasılsa; Bizim kişiliğimiz ve inançlarımız da öyle olacaktır. Örnegin küçük bir çocukken aile içinde, paranın zor kazanıldığına dair konuşmalar, söylemler bunu doğrulayan nitelikte maddi sıkıntılar yaşanmışsa, o kişinin Bilinçaltında oluşan inanç artık; Para zor kazanılır olur. Ve kişi bu inancını bilinçaltı düzeyde değiştirmediği müddetçe, parayı hep zor kazanacaktır. Bilinçli zihni ile “Hayır ben bu inancımı değiştirdim artık öyle inanmıyorum” dese de. Bu bilgi bilinçaltı düzeyde kayıtlı bir bilgi olduğu için, değişen hiçbir şey olmayacaktır. Bilinçaltımız; yaşamımızı, kararlarımızı, seçimlerimizi, gelirimizi, kişiliğimizi belirlediği gibi, iyi yada kötü, sağlıklı yada sağlıksız yaşamamızda da söz sahibidir. Bilinçaltı hakkında, özellikle son dönemlerde birçok kitap yazılmış ve hayatımızı ne denli etkilediği anlatılarak önemine dikkat çekilmiştir.
Değiştirmeye ihtiyaç duyduğu her konuda ,hayatını yeniden şekillendirmek isteyen herkes , Bilinçaltını değiştirmelidir.

MELEK YAŞAM KOÇLUĞU MERKEZİMİZDE,

• Aile-ilişki konularında seanslar
• Nefes seansları
• Yaşamımızda karşımıza çıkan, bizi engelleyen maddi, manevi her konudaki tıkanıklıklarda, seans çalışmaları yapıyoruz.
• Bilinçaltımızdaki olumsuz, negatif tüm kayıtları silerek yeni ve pozitif olanlarla değiştiriyoruz.
• Yepyeni, mutlu, sağlıklı, bereketli bir yaşam imkansız değil. Bilinçaltı temizliği ile MÜMKÜN !
Balıkesir Bilinçaltı Temizliği, Yaşam Koçu, Nefes Koçu
melekyasamkoclugumerkezi
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Danışanlarımızdan Yorumlar

Melek hanımla bir arkadaşımın vesilesiyle tanıştım.
Bana yaptığı mesleği,ve uyguladığı çalışmaları anlatınca,seans almak istedim.
Açıkçası bu kadarını beklemiyordum.Seans sırasında hayretler içinde kaldığım okadar çok şey açığa çıktı ki. Kendime bile itiraf edemediğim meğer ne çok şey varmış içimde.
Kalitesi, tarzı içtenliği, anlayışı ve benim için en önemlisi hoşgörüsü yargısız tavrı beni çok etkiledi.
Artık o eski ben değilim.Kendim olmayı bana öğrettiği için,yepyeni farkındalık larla yoluma ışık olduğun için,Çok teşekkür ederim Melek Hocam..
Sizi tanıdığım için,ben çok şanslıyım sizinle seans yapacak olanlar çok şanslı..
Yolunuz açık olsun.Sizi Seviyorum..
Benim Anksiyete sorunum vardı. Ve sağolsun gerek ilgisiyle gerekse empati gücüyle beni anlayarak güzel bir program oluşturdu.
Artık rahatsızlığımı kendim yönetebiliyorum.
Önemli ölçüde farkındalık oluşturmamı sağladı. Ve ilaç almayı bıraktım.
Çok teşekkür ediyorum.
Biz çift olarak, Melek Hanımdan Aile-İlişki seansı aldık. Seans'da bize uyguladığı teknikler ve çalışmalar, ilişkimizde fark etmediğimiz birçok durumu açığa çıkardı. Çift olarak nerelerde ve neden tıkandığımızı anlamamızı sağladı. Birbirimize karşı yanlış bir tutum sergilediğimizde empati yapmamızın ne kadar gerekli ve önemli olduğunu. Mutlu bir aile olabilmek için, hep Ben değil, Biz olmamız gerektiğini; birbirimize alan açmanın, hoşgörülü ve saygılı olmanın neden çok önemli olduğunu. Fikir ayrılığı yaşadığımız her durumda, kırıcı olmadan nasıl aşabileceğimizi bize gösterdi.
İnsana güven veren seansları, yakın ilgisi, sevecenliği ve güler yüzü için, Olduğu bu müthiş katkı için.
Çok Teşekkür Ederiz.Cok Sevgiler.
Merhabalar Melek Hanım.
Sizinle Aile-ilişki seansı yaptıktan sonra, kendimi ve eşimi tarafsız olarak gözlemledim.Ve en büyük hatamın sürekli onu yargılamak olduğunu anladım. Ki o beni yargılandığında buna asla tahammül edemezdim.Gercekten 2 seansta bile, birbirimize olan davranışlarımız değişti. Ben sizden seans almaya devam edicem. Hayatımı değiştirmeye kararlıyım. Çok ama çok teşekkür ederim. İyiki sizi tanıdım.🙏🙏♥️♥️

Melek Hanımdan çift olarak, Seans aldık. çok kapsamlı bir çalışma oldu.
Kartlarla, Çizelgelerle ve çeşitli yöntemlerle farkındalık oluşturan çalışmalar uyguladı.
Özellikle Değerler çalışması çok açılımlar sağladı diyebilirim.
Çalışma şekli, kullandığı argümanlar ve hayret uyandıran soruları ile çok etkili bir seans uyguladı.
Ben ve eşim seanstan çok memnun ayrıldık.Gerçekten çok katkı doluydu.
Bize görmediklerimizi gösterdiğiniz için, doğru iletişimin aile içinde ne denli önemli olduğunu vurgulayıp yol gösterdiğiniz için, olduğunuz katkı için
Çok teşekkürler. Çok Sevgiler.
Bilinçaltı konusunu iki yıldır arastirmaktaydim.Kendimi bildim bileli mide rahatsızlığı yaşamaktayım.Ancak bu konuda çevrede basvurabilecegim bir çözüm merkezi yoktu.Melek hanımla iletişime geçtim.
Bilinçaltı temizliği çalışmaları ile travmalarıma inerek sorunumu gün yüzüne çıkardık.Ve 2 aydır midemde hiçbir sorun yok.Çok teşekkür ederim.
Balıkesir Bilinçaltı Temizliği, Yaşam Koçu, Nefes Koçu

Aldığım Eğitimler

Balıkesir Bilinçaltı Temizliği, Yaşam Koçu, Nefes Koçu
Sosyal Medya Hesaplarımız :
Instagram
2022 @ Tüm hakları saklıdır.

Yasal Uyarı: Sitede yer alan içeriklerin tümü 1219 sayılı kanun kapsamındaki sağlık meslek mensuplarının tekelinde bulunan tedavi ve diğer tıbbi uygulamalar yönetmeliğinin dışındadır. Tedavi amacı ve niteliği taşımaz. Bizler hekim değiliz. Sağlık sorunlarınız için doktora başvurun.

Menü
WeCreativez WhatsApp Support
Yaşam Koçu Melek Kılıçarslan'a burdan sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now Button