Balıkesir Bilinçaltı Temizliği, Yaşam Koçu, Nefes Koçu

MEDİTASYON

Sessiz sakin bir ortamda, bilinç tamamen açık durumdayken yapılan, içine dönme, iç sesini olabildiğince susturarak, zihni boşaltma, dinginleşme halidir.
Bu meditatif halde iken yapılan telkinlere bilinçaltı yanıt verir.
Bilinçaltımız, gerçek ile hayali ayırt edemez. Bizde bu özelliğinden faydalanarak, çeşitli yönlendirmeli telkinlerle bilinçaltına vermek istediğimiz mesajı kolaylıkla verebilir, negatif algıladığımız bir durumu, olayı pozitif hale çevirebiliriz.
Meditasyon tekniği; Bilinçaltı temizleme çalışmalarında kullandığımız etkili tekniklerimiz arasındadır.
Meditasyon Latince meditatio kelimesinden türemiştir. Kelime anlamı olarak derin düşünme anlamına gelir. Meditasyon ne demek sorusuna genel olarak bilinç ve farkındalıkla birlikte iç huzurun sağlanması şeklinde cevap verilebilir.
Meditasyon biçimleri ait oldukları inanç sistemine, sosyo-kültürel farklılıklara, coğrafi bölgelere, toplumsal yapılarına göre farklılık göstermektedir.
Meditasyon kişinin iç huzura eriştiği zihinsel rahatlama olduğu gibi, açık bilinçli, hareketli veya tedavi amaçlı da yapılmaktadır. Zihinsel olarak da yapılsa fiziksel olarak da yapılsa psikolojik sağlığa katkıları olan meditasyon kişisel olgunlaşmaya ve farklı düşünsel yetiler kazanmaya yardımcı olur.
Meditasyon teknikleri farklılık gösterse de temel olarak dinsel düşüncelerden ve dinî ritüellerden ilham alarak ortaya çıkmıştır. Farklı dinsel ritüellerin kendilerine özgü öğretileri bulunur. Bu öğretiler Doğu ve Batı kültürlerinde farklı yorumlanmış ve kültürlere göre uyarlanmıştır. Tüm meditasyon teknikleri kişinin normal hayattaki bilinç durumunun farkına vararak kişinin ufkunu açmayı ve gerçek farkındalığa ulaşmayı amaçlar. Bu bakımdan kişinin ruhsal olarak rahatlaması için iyi bir yoldur.

MELEK YAŞAM KOÇLUĞU MERKEZİMİZDE,

• Aile-ilişki konularında seanslar
• Nefes seansları
• Yaşamımızda karşımıza çıkan, bizi engelleyen maddi, manevi her konudaki tıkanıklıklarda, seans çalışmaları yapıyoruz.
• Bilinçaltımızdaki olumsuz, negatif tüm kayıtları silerek yeni ve pozitif olanlarla değiştiriyoruz.
• Yepyeni, mutlu, sağlıklı, bereketli bir yaşam imkansız değil. Bilinçaltı temizliği ile MÜMKÜN !
Balıkesir Bilinçaltı Temizliği, Yaşam Koçu, Nefes Koçu
Sosyal Medya Hesaplarımız :
Instagram
2022 @ Tüm hakları saklıdır.

Menü
WeCreativez WhatsApp Support
Yaşam Koçu Melek Kılıçarslan'a burdan sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now Button